Продавець ТОВ "ВОЛЬТЕЛЕКТРО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
747 відгуків
Додаткова знижки до 25% Для замовлення пишіть viber, e-mail0680520091

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 14.10).

вул. Володимира Стельмаха, 18е, Рівне, Україна
+380 (68) 052-00-91
+380 (68) 052-00-91
Вольтелектро

ЧИМ ПРИСТРІЙ ПЛАВНОГО ПУСКУ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ

ЧИМ ПРИСТРІЙ ПЛАВНОГО ПУСКУ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ

ЧИМ ПРИСТРІЙ ПЛАВНОГО ПУСКУ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ

 

Практично всі промислові сфери, а також комунальні підприємства використовують електродвигуни. Це різне обладнання: конвеєри, насоси, верстати, підйомники, а також вентиляції, опалення та інші системи. Прямий запуск будь-якого з цих устаткування провокує виникнення високих пускових струмів. При цьому збільшується швидкість обертання ротора, що негативно відбивається як на електродвигуні, так на приводному механізмі, скорочуючи експлуатаційний термін обладнання. 

Для того, щоб запобігти передчасному зносу електроустановок та мінімізувати витрати електроенергії, підприємства використовують два види техніки: частотні перетворювачі та пристрої плавного пуску (УПП) . Їхня робота спрямована на скорочення пускових струмів та гальмування швидкості обертання, що запобігає зносу обладнання та здійснює економію електроенергії.

Власники підприємств часто коливаються тим часом, зробити установку УПП або купити перетворювач частоти. Такий, нелегкий на перший погляд вибір, цілком і повністю залежить від первісного завдання, а також від технологічних особливостей підприємства. Розберемося з концепцією однієї та іншої техніки і з'ясуємо, які особливості та переваги застосування існують в одному та іншому випадку.

ПРИСТРОЇ ПЛАВНОГО ПУСКУ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ

ППП– обмежують наростання струму, що сприяє зниженню механічних ударів у вузлах двигуна в момент запуску та плавному розгону до номінальних значень. Також, прилади використовуються в системах, в яких потужність, що підключається, обмежена. Вони поступово збільшують напругу та прискорюють обертання ротора до заданої швидкості. У випадку, коли електрообладнання може вийти з ладу через різку зупинку, УПП забезпечують уповільнення процесу гальмування.

Застосування таких механізмів є актуальним у тих випадках, коли потрібно:

  • контролювати будь-які зміни у роботі двигуна в моменти пуску або зупинки;
  • знизити пускові струми, тим самим захищаючи мережу та обладнання;
  • запобігти гідроударам у системах трубопроводу;
  • контролювати розгін ротора, з метою виключення максимальних значень швидкості та високих навантажень у вузлах системи.

ПОПУЛЯРНІ УПП ТА ЇХ ПЕРЕВАГИ

На сьогоднішній день ринок електротехніки пропонує вибір УПП, який спантеличить будь-якого користувача. Але серед достатку торгових марок можна сміливо виділити двох світових лідерів: Schneider Electric таSiemens . Продукція французької та німецької компанії стала зразково показовою для інших сучасних виробників.

Пристрої плавного пуску – це економічне та високоефективне рішення на користь стабільного контролю швидкостей наростання моменту, що крутить. Воно забезпечить плавний запуск та плавну зупинку електродвигуна, збільшивши тривалість його служби та запобігши зупинці промислового процесу. Однією з переваг УПП є компактні габарити, що дозволяють проводити установку за умов будь-якої площі.

ПЕРЕМОГИ ЧАСТОТИ

Частотні перетворювачі – пристрої, створені задля регулювання швидкостей електродвигунів. Але якщо УПП контролюють швидкість на етапах запуску та зупинки, то перетворювач регулює швидкість обертання ротора в процесі експлуатації обладнання. Тому першочерговим завданням частотників є зниження споживаннядвигунами електроенергії. Бонусом при цьому виступає функція плавного пуску та скорочення пускових струмів.

Перетворювачі частоти використовують у тих самих сферах як і пристрої плавного пуску. Це виробничі заводи, промислові цехи, комунальні підприємства. Вони забезпечують контроль над пуском, прискоренням та зупинкою, підтримують однакову швидкість обертання, що дуже важливо у дробильних та міксерних установках. 

Перетворювачі відрізняються розширеним функціоналом, в який входять :

  • амодіагностика та моніторинг;
  • захист від перевантажень;
  • можливість комбінування та заміни модулів конструкції;
  • контроль та управління за допомогою програмного забезпечення;
  • та інші функції.

Частотники здатні знизити витрати електроенергії до 60%, при цьому підтримувати потужність роботи двигунів, оптимальну для конкретного підприємства. Провідними виробниками перетворювачів частоти, стали такі компанії як: Siemens , ABB , Danfoss , Schneider Electric , Delta , KEB та інші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner